MAREJ  -  ALMAGRO             6 : 4 ; 6 : 1
DEL POTRO  -  NISIKORI      6 : 4 ; 7 : 6 ( 7 : 4 )
FEDERER  -  IZNER                6 : 4 ; 7 : 6 ( 7 : 5 )

AZARENKA  -  KERBER                6 : 4 ; 7 : 5
S.VILIJAMS  -  VOZNIJACKI      6 : 0 ; 6 : 3
KIRILENKO  -  KVITOVA             7 : 6 ( 7 : 3 ) ; 6 : 3
SARAPOVA  -  KLAJSTERS          6 : 2 ; 7 : 5

NOVAK DJOKOVIC U POLUFINALU OI !!!
U borbi za finale sa Endijem Marijem!!!
Janko Tipsarevic i Nenad Zimonjic ispali u cetvrtfinalu dubla!!!
Nenad Zimonjic i Ana Ivanovic ispali u 1.kolu u miksu!!!

Novak Djokovic plasirao se u polufinalu Olimpijskih igara u Londonu posto je savladao Francuza Zo Filfreda Congu sa 2:0 u setovima.Igrao je Novak sjajno prvi set i nije dozvoljavao Francuzu da ga ugrozi.Vec u drugom gemu je brejknuo Congu i poveo sa 2:0.U sledecem gemu suocio se sa jednom brejk loptom protivnika ali je uspeo da se izvuce iz neugodne situacije i da povede sa 3:0.I u cetvrtom gemu ugrozavao je servis Conge i nije iskoristio nekoliko brejk lopti pa je Conga smanjio na 3:1.Ali na njegovu zalost a na nasu srecu to je bilo sve od Francuza u prvom setu.U sestom gemu prvog seta, Novak je jos jednom oduzeo servis Francuzu za velikih 5:1 i prvi set je bio gotov.Drugi set je poceo lose za naseg asa pa je Conga uz brejk prednosti poveo sa 3:0.Ipak Novak je odmah uzvratio sa brejkom i smanjio na 3:2.U sestom gemu suocavao se sa 15-40 i dve vezane brejk lopte za Francuza.Spasio je i to i izjednacio na 3:3.Ovaj gem bio je presudan u konacnom rezultatu.Nije bilo brejk sansi do samog finisa drugog seta kad je Novak stigao do 15-40 i uspeo da iskoristi drugu brejk loptu i poveo sa 6:5.Na svoj servis u sledecem gemu je lako priveo mec kraju pa ce igrati u polufinalu sa domacim teniserom Endijem Marijem.Bice to tezak duel svakako u kome ce prstati na sve strane i odlucice nijanse.Endi Marej je lako savladao Spanca Nikolasa Almagra i Spanac je samo nesto vece probleme zadao Mareju u prvom setu,dok je posle u drugom setu sve bila rutina za Britanca.Rodzer Federer se takodje plasirao u polufinalu posto je odoleo sjajnim servisima Dzona Iznera.Cak je uspeo da mu uzme jedan brejk u prvom setu dok je u drugom setu slavio posle dramaticnog taj brejka.Svajcarca u polufinalu ocekuje duel sa Aergentincem Huanom Martinom Del Potrom koji je bio bolji od Japanca Keija Nisikorija sa 2:0 u setovima.Imao je Delpo veliko vodjstvo u drugom setu od 5:2 ali je dozvolio upornom Japancu da mu oduzme servis i da mec ode u taj brejk gde je ipak slavio Argentinac pa ce na megdan Federeru.Kod dama kao sto se ocekivalo Serena Vilijams je isprasila nekada broj 1 Dankinju Karolinu Voznijacki sa 2:0 u setovima prepustivsi joj samo tri gema.Serena je najveci favorit za osvajanje zlata u Londonu.Viktorija Azarenka je teskom mukom stigla do borbe za medalje posto je bila bolja od Nemice Andjelike Kerber sa 2:0.U ne bas lepom mecu vise koncentracije je imala Beloruskinja koja je uvek imala u setu brejk prednosti ali je Nemica stizala, medjutim nije imala snage za potpun preokret.Iznenadjenje dana napravila je Ruskinja Marija Kirilenko koja je pobedila proslogodisnju sampionku Vimbldona Cehinju Petru Kvitovu sa 2:0.Prvi set je bio dug i vidjena je prava drama u njemu dok je u drugom setu Ruskinja uspela da ga lako resi u svoju korist.Marija Sarapova uspela je da ode u borbu za medalje posto je bila bolja od Kim Klajsters sa 2:0.Posle lako dobijenog prvog seta,Marija je napravila dva brejka u drugom setu a onaj presudan koji joj je doneo trijumf bio je u 11 gemu kada je povela sa 6:5 i posle na svoj servis potvrdila pobedu.U konkurenciji dublova Nenad Zimonjic i Janko Tipsarevic ispali su cetvrtfinalu od francuskog para Zilijena Benetoa i Risara Gaskea sa 2:0.U prvom setu napravili su Francuzi brejk u desetom gemu kada su imali tri vezan set lopte na servis Zimonjica.Nenad nije bio u elementu posto je jos jednom u prvom setu spasavao 0-40 ali drugi put nije uspeo pa je Francuzima pripao prvi set.U drugom setu su nasi poklekli u taj brejku gde su odigrali ispod mogucnosti pa su Beneto i Gaske lako stigli do polufinala iskoristivsi drugu mec loptu od cak cetiri vezane.U miksu su Nenad Zimonjic i Ana Ivanovic ispali u 1.kolu od indijskog para Sanije Mirze i Leandera Paesa sa 2:0(6:2;6:4).