1. SRBIJA                        4  2  2  0       5 : 2     8
2. CRNA   GORA               4  2  1  1       6 : 3     7
3. RUMUNIJA                   4  1  3  0       4 : 3     6
4. LITVANIJA                  4  0  0  4        2 : 9    0

Srbija osvojila četiri boda na gostovanjima protiv direktnih konkurenata za 1.mesto u grupi i odlazak u viši rang!!!
U Bukureštu Srbija bila bolja, Tadić promašio penal u 45.minutu, ali nekoliko sjajnih šansi nismo iskoristili, pa će meč u Beogradu protiv Crne Gore 17.novembra odlučiti!!!
U prvom istorijskom meču protiv nekadašnjih zemljaka, Srbija u Podgorici pobedila Crnu Goru!!!
Igra i dalje nije na zadovoljavajućem nivou, rezultati solidni zato što igramo u trećoj ligi fudbala u Evropi!!!
Nekoliko grešaka Mladena Krstajića u Bukureštu donelo Rumunima veliki bod jer su igrali celo drugo poluvreme sa igračem manje!!!
Iako imamo igrača više, Krstajić umesto Rodića uvodi Miletića, drugog špica Prijovića zaboravio na klupi!!!
Ali ima vremena, selektor je početnik i amater, pa će naučiti jednog dana!!!
Plakali smo za penalom protiv Švajcarske na SP koji nije sviran, sada smo dobili čak četiri penala u Ligi nacija, Tadić promašio čak dva!!!

Srbija je izbila na 1.mesto u Diviziji C u Grupi 4, pa će meč sa Crnom Gorom 17.novembra odlučiti pobednika ove grupe i odlazak u viši rang u Diviziju B, kao i plasman na Fajnal-for medju četiri najuspešnije ekipe, gde će pobednik igrati na EURO 2020.godine.Orlovima će biti potrebno za siguran plasman na fajnal-for i 1.mesto u grupi koje vodi u Diviziju B, dve pobede, protiv Crne Gore 17.novembra i Litvanije tri dana kasnije, takodje u Beogradu.U nekim kombinacijama biće nam dovoljno i četiri boda, ali onda moramo čekati da Crna Gora ne izgubi od Rumunije u Podgorici u poslednjem kolu.To je moguce da se desi, ali mi ne treba da zavisimo od drugih, ali kako je naše staro opredeljenje da zavisimo od drugih, onda nije nemoguce da protiv Crne Gore odigramo nerešeno i onda čekamo rasplet poslednjeg kola.Ne odgovara nam nereseno protiv Crne Gore zato sto bi imali isti broj bodova kao i Rumunija pred poslednje kolo, posto se ocekuje da Rumunija pobedi LItvaniju kući, pa onda vise ne bi imali sve u svojim rukama, već bi zavisili od drugih rezultata.Kada na klupi sedi selektor početnik i amater za takav posao, onda ništa nije nemoguce.Posle pobede protiv Crne Gore u Podgorici, selektor Srbije Mladen Krstajić odmah je pokazao koliko poznaje posao koji obavlja.Umesto da sa igračem više koje smo imali celo drugo poluvreme protiv Rumunije u Bukureštu igra sa dva našadača i ubaci u igru Aleksandra Prijovića, on se odlučio da izvrši izmene na bekovskim pozicijama i umesto Rodica ubaci Miletića.Zaista neverovatno.Zato je moguce da protiv Crne Gore u Beogradu igramo na bod i da mislimo da će nam to biti dovoljno za plasman na fajnal-for i odlazak u viši rang evropskog fudbala.To može da nam bude dovoljno, ali da li tako trebamo da razmišljamo.Naravno da ne.Ali to je srpski fudbal.Ovo je treća liga fudbala u Evropi, koju mi igramo i zaista je bruka da ne budemo na 1.mestu u grupi.Sve osim ubedljivog osvajanja 1.mesta je neuspeh za ovaj naš tim, ali biće neizvesno do samog kraja ovog novog takmičenja u našoj grupi.Fali nam dosta igraca zbog povrede.Nema Kolarova,Matica,Ljajica i jos nekih, ali bez obzira na sve, trebali bi lagano da se plasiramo dalje.Ali naravno bice gusto do kraja.Mozda i ne budemo prvi.Kakav je selektor i kakav je savez, kada je Srbija u fudbalu u pitanju nista nije sigurno.Protiv Rumunije u Bukureštu smo dominirali, imali veci posed, nekoliko kolosalnih sansi, promašen penal u 45.minutu, ali nismo uspeli da trijumfujemo.Slabije selekcije od nas ne mozemo da oborimo na pleća.Rumunija je bila bezopasna pred nasim golom i kada nije imala igrača manje u prvom poluvremenu.Imali smo nekoliko sansi, promasili penal u 45.minutu, kada je Tadić nonšalantno šutirao preko gola, od tog trenutka imali smo igrača više na terenu pošto je zbog neopreznog starta nad Gaćinovićem, Tamaš fobio crveni karton.Sve to nam nije bilo dovoljno da slavimo pobedu.U 20.minutu Mitrović je imao sjajnu šansu, ali je otisao malo iskosa sa desne strane, pa je njegov sut iako je bio sam pred golmanom Tatarušanuom, otisao pored gola.U 28.minutu Razvan Marin je pucao iz slobodnjaka sa 30 metara, ali je Rajković odbranio i poslao loptu u korner.U 40.minutu sjajna akcija naseg tima.Mitrovic je dodao do Radonjica, ovaj produzio u sredinu pred gol Rumuna, tamo Gacinovic u padu sutirao pored gola.U 44.minutu Gabrijel Tamaš je neoprezno podigao nogu i faulirao Mijata Gaćinovića, sudija iz Holandije Kevin Blum sviao penal za nas tim i Tamasu pokazao direktan crveni karton.Loptu namestio Dušan Tadic i sutirao visoko preko gola.Bez zaleta i onako nonsalantno prisao je lopti Tadic i obrukao se, glumeći veliku zvezdu.Mogli smo na odmor sa prednoscu i igracem vise, umesto toga dobili smo nervozu zbog promasenog penala.Rumunija je u drugom delu bila jos bezopasnija sa igracem manje, ali Srbija nije uspela da stigne do gola.U finisu meca kao da smo bili zadovoljni remijem.U 50.minutu Mitrovic nije najbolje zahvatio loptu i sansa je propala, lopta je otisla u gol aut.U 55.minutu Radonjic je bio u izglednoj situaciji, ali je njegov sut izblokiran, u blizini gola, na samo nekoliko metara od Tatarusanua.U 69.minutu Mitrovic je izlomio u duelu jendog igraca domacina, izasao sam pred Tatarusanuom, ali je golman Rumuna jos jednom odbranio.U 74.minutu jos jedna sjajna sansa za nas tim.Tadic je centrirao sa iskosa sa desne strane, loptu u sesnaestercu zahvatio Mitrovic, ali je njegov sut glavom opet sjajno odbranio Tatarušanu.Nije vise bilo sansi na mecu.Svakom po bod i odluka pada u novembru.
      U istorijskom meču izmedju bivših zemljaka jer su igrali za zajedničku drzavu, Srbija je u Podgorici savladala Crnu Goru sa 2:0, mnogo lakse nego sto se ocekivalo.U jednom tvrdom meču, sa malo sansi i lepog fudbala, Srbija iskoristila slabosti domacina i zasluzeno slavila pobedu.Crna Gora bila potpuno bezopasna u prvom delu, bez prilike ispred Dmitrovica.U uspavanci u prvih 15 minuta, monotoniju je prekinuo duel klupskih drugova u 17.minutu, kada je Filip Stojković srušio Milana Rodica u sesnaestercu domacina.Sudija Roki svirao je penal za Srbiju.Mitrovic je sigurno izveo penal, poslavsi loptu u jednu golmana u drugu stranu.0:1!!!Nastavila se uspavanka do kraja prvog dela.Srbija je sigurno cuvala prednost, Crna Gora bez pretnji po nas gol.Imali smo jednu sansu dio kraja poluvremena, Tadic iz blizine nije uspeo da pogodi gol, vec golmana Crne Gore.U drugom delu Crna Gora je pretila.U 53.minutu Bećiraj je sutirao pored gola.U 71.minutu Jovetić puca u dobro postavljenog Dmitrovica.Moglo smo da udvistrucimo vodjstvo posto je opet Tadic imao sjajnu sansu, kada se posle prodora MItrovica, lopta odbila do njega, on bio sam pred golmanom Petkovicem, ali nije dobro zahvatio loptu i ona je otisla u gol aut u cistoj situaciji.U 81.minutu Srbija je overila pobedu.Sergej Milinkovic-Savic izborio se za jednu loptu, Jovicic poslao na desnu stranu prema Živkovicu, ovaj ubacio pred gol, tamo Sergej ili promasio ili propustio loptu, ona stigla do Mitrovica koji sa nekoliko metara ubacuje loptu u gol.0:2!!!Priča je bila gotova i lep rezultat u prvom meču naseg tima Pod Goricom.Litvanija je mogla da donese dobru situaciju nasem timu u grupi, ali je izgubila od Rumunije u 94.minutu.Arturas Zulpa je doneo izjednacenje Litvaniji u 90.minutu od 1:1.Ali je onda Aleksandru Maksim u zaustavnom vremenu spasao svoj tim, pa su nasi susedi slavili u Viljnusu i ostavio ga u borbi za 1.mesto u grupi.

DIVIZIJA   A   - GRUPA   1

HOLANDIJA - NEMAČKA         3 : 0

( Van Dajk 30, Depaj 87, Vajnaldum 90+3 )

FRANCUSKA - NEMAČKA         2 : 1

( Grizman 62, 80(penal) - Kros(penal) 14 )

DIVIZIJA    A   -   GRUPA   2

BELGIJA - ŠVAJCARSKA      2 : 1

( Lukaku   58, 84  - Gavranović 76 )

ISLAND - ŠVAJCARSKA        1 : 2

( Finbogason 81 - Seferović 52, Lang 67 )

DIVIZIJA    A   -   GRUPA   3

POLJSKA - PORTUGAL    2 : 3

( Pjatek 18, Blaščikovski 77 - Andre Silva 31, 52, Glik(autogol) 43 )

POLJSKA - ITALIJA    0 : 1

( Biragi 90+2 )

DIVIZIJA  A  - GRUPA   4

HRVATSKA - ENGLESKA          0 : 0

ŠPANIJA - ENGLESKA              2 : 3

( Alkaser 59 , Serhio Ramos 90+8 - Sterling 16, 38, Rašford 30 )

Holandija razbila Nemačku, ostvarila najubedljiviju pobedu u medjusobnim susretima i produbila joj krizu i posle Mundijala!!!
Panceri najveći kandidati za odlazak u niži rang i Diviziju B!!!
Nemačka popravila utisak protiv Francuske u Parizu ali novim porazom sve blizi odlasku u Diviziju B!!!
Italija u Horzovu se propisno ispromašivala u prvom delu, onda slavila pobedu u zaustavnom vremenu i poslala Poljake u niži rang!!!
U Rijeci pred praznim tribinama zbog kazne, Hrvatska jedva izvukla bod protiv Engleske!!!
Gordi Albion bio blizi pobedi posto je dva puta pogadjao okvir gola, dok je Markus Rašford promasio dve sjajne sanse bolje od penala!!!
Engleska iznenadila Španiju i slavila pobedu u Sevilji!!!
Island uz Poljsku ispao u Diviziju B!!!
Ukrajina obezbedila 1.mesto u Grupi 1, Divizije B i igrace u sledecem ciklusu LIge nacija u Diviziji A!!!
Gruzija najbolja u Diviziji D u Grupi 1 i ide u Diviziju C i siguran fajnal-for za odlazak na EURO!!!

U Diviziji A igra se najbolji fudbal, dobili smo neke odgovore, ali ce uglavnom mnogo toga da se resava u novembru, kada je u pitanju 1.mesto u grupi, pa i poslednje koje vodi u nizi rang.Niko sigurno ne zeli da se seli u nizi rang.Ali kako je krenulo to se smesi Nemcima.Holandija je u Amsterdamu razbila Nemačku sa 3:0 i poslala je pred vrata druge lige evropskog fudbala.Odlicno je odigrala Holandija posle dugo vremena.Povela golom Van Dajka koji je posle guzve posle kornera sa jednog metra poslao loptu u mrezu glavom.Lale su Pancere dotukli u finisu meca.Prvo Depaj koristi zicer, da bi onda sjajno Zorzinjo Vajnaldum u slalomu prosao tri igraca Nemacke, usao u kazneni prostor i sigurnim sutem savladao Nojera za ubedljiv poraz Pancera i velike brige.Takodje je u finisu Depaj pogodio prečku.Onda su Nemci igrali u Parizu protiv Francuske i doziveli novi poraz.Lepo je pocelo za Pancere na Sen Deniju posto su u 14.minutu dobili penal posto je Mazic posle igranja rukom Kimbembea svirao penal za Nemacku.Toni Kros pogodio je gol Lorisa, mada je Loris umalo zaustavio njegov sut.U drugom delu sjajni trzaj glavom Antoana Grizmana i gol glavom posle centarsuta sa leve strane sa gotovo 11 metara za 1:1.Pobedu Trikolorima doneo je Grizman sa penala, posto je Humels oborio Mautidija.Grizman je poslao loptu u desnu stranu, golamana Nojera u drugu za 2:1.Na tabeli Francuska ima (3) 7,Holandija (2) 3,Nemačka (3) 1.U grupi je sve otvoreno.Nemacka da bi ostala u Diviziji A, mora da pobedi Holandiju kući i da Francuska pobedi Holandiju na strani.Holandija ima jedina dva meca u novembru.Zato ima jos neke sanse za 1.mesto u grupi.Mora da pobedi Francusku kući i treba joj onda bar nereseno ili pobeda na strani protiv Nemacke.Trikolorima bod u Holandiji resava pitanje 1.mesta u grupi.Belgija je u Briselu golovima Romela Lukakua slavila protiv neugodnih Švajcaraca i priblizila se osvajanju 1.mesta u grupi.Švajcarska je pobedila Island u Rejkjaviku i poslala Islandjane u Diviziju B.Švajcarska i Belgija ce u medjusobnom meču u Švajcarskoj odluciti o pobedniku grupe.Belgiji ce biti potreban bod ili poraz od 3:2, ako pobede Island za 1.mesto i odlazak na fajnal-for.U ovoj Grupi 2, Belgija (2) 6, Švajcarska (3) 6, Island 0.Portugal je napravio veliki korak ka plasmanu na fajnal-for pobedom u Horzovu nad Poljskom, dok je Italija na istom mestu slavila protiv istog rivala, poslavši ga u niži rang.Poljska ne moze da se izvuce i posle loseg rezultata na SP, stigao im je hladan tuš posto ce morati sledeću Ligu nacija da igraju u Diviziji B.Italija je bila bolja vecim delom meca.Promasili su Azuri sijaset sansi, pogotovo u prvom delu.U 2.minutu Zorzinjo je pogodio prečku, isto to je ucinio Insinje u 30.minutu, posle dodavanja Kijeze.U 32.minutu Žoržinjo je bio sam pred Šćesnim, ali je ovaj odbranio zicer.U 36.minutu Kjelini puca glavom pod prečku, opet Šćesni sjajno brani.U 44.minutu Florenci takodje ima zicer, ali opet briljira Šćesni.Neverovatno kako Azuri nisu stigli do vodjstva u prvom delu.Kako to obicno biva, posle silnih promasaja, mogli su u drugom delu da vade loptu iz mreže.U 58.minutu Kamil Grosicki imao je sjajnu sansu, izasao sam pred Donarumu, pucao, ali ovaj jos bolje odbranio.U 71.minutu sjajan centarsut Kijeze sa leve strane, Bernardeski sam pred golom, ali glavom puca pored gola.Zaista nije bilo jasno kako Italija moze da postigne gol.U 72.minutu opet Grosicki izbija sam pred Donarumu, puca iz prve sa oko 20 metara, ali Donaruma brani, na loptu natrčava Milik, puca preko gola, iako je bio na samo 6-7 metara od gola Azura.U 76.minutu opet preti Bernardeski, ali njegov sut sa ruba sesnaesterca zavrsava preko gola.Kada su svi mislili da ce svako osvojiti po jedan bod, Italija je ipak postigla gol.Lorenci Insinje izveo je korner sa desne strane, lopta dosla pred peterac, tamo je glavom prebacio Lazanja na drugu stativu, tu se nasao Kristijano Biragi i u padu sa jednog metra je ubacio u mrezu.Velika radost Italijana, izborili su opstanak u Diviziji A, poslali Poljake u Diviziju B i sada odlucuju o 1.mestu u grupi u novembru.Istina male sanse imaju da se dokopaju prvog mesta, ali nikad se ne zna.Trebaju da pobede Portugal kući, pa da se nadaju da Poljska iznenadi Navigatore na strani.Pred novembar u Grupi 3, Portugal ima (2) 6, Italija (3) 4, Poljska (3) 1.Zbog cuvene Svastike na Poljudu, Hrvatska je morala tek sada da odradi kaznu pred praznim tribinama.Docekala je Engleze u Rijeci u reprizi polufinala SP.Jedva su Kockasti izvukli bod i ne prikazuju igre kao na SP.Sta su Englezi promasili zaista je neverovatno.Pogotovo napadač Mančester Junajteda, Markus Rašford.Posle mirnih pola sata, prva sansa je bila za domace.Kramaric je u 37.minutu bio sam pred Pikfordom, ali je lose zahvatio loptu i ovaj lako odbranio.U 44.minutu sjajna sansa za Gordi Albion.Dzordan Henderson je izveo korner, Erik Dajer bio najvisi u skoku, ali je njegov sut glavom zavrsio na stativi.Drugo poluvreme bilo je mnogo bolje.U 51.minutu Ivan Perisic je sutirao izvan sesnaesterca, ali je Pikford sigurno odbranio.U sledecem minutu, Hari Kejn pogadja prečku posle suta glavom.U roku od samo dva minuta napadac Engleza Markus Rasford mogao je da se proslavi.U 55.minutu nije dobro zahvatio loptu iako je bio sam pred Livakovicem u cistoj situaciji, ovaj je bez problema uhvatio loptu.U 57.minutu izasao je sam pred Livakovica, pucao, opet traljavo i opet je Livakovic odbranio, iako je morao da kapitulira.U 70.minutu najbolja sansa za Kockaste, Ante Rebić sutira sa ruba sesnaesterca, ali njegov sut odlazi pokraj gola.Engleska je neocekivano pobedila Španiju u Sevilji i ostala u igri za 1.mesto.Gordi Albion je odigrao sjajno prvo poluvreme i potpuno demolirao Špance.Sjajnim kontrama potpuno su razbili Crvenu Furiju i ostali u igri za 1.mesto i odlazak na fajnal-for za pobednika celokupne Lige nacija.U Grupi 4, Španija ima (3) 6, Engleska (3) 4, Hrvatska (2) 1.U ovoj grupi je sada sve otvoreno, pa cak i Hrvatska ako bi osvojila svih šest bodova u novembru uspela da se domogne 1.mesta u grupi.Jedino je sigurno da Španija ne može da ispadne, pošto u poslednjem kolu Engleska čeka Hrvatsku u Londonu.Španija za sigurno 1.mesto u grupi treba da pobedi Kockaste na strani.Ako bi odigrali nereseno sa Hrvatskom, onda bi im sudbina zavisila od njih, jer Engleska ako pobedi Hrvatsku, onda bi Španija i Engleska imali po 7 bodova i Gordi Albion bi otisao na fajnal-for jer ima bolji medjusobni skor od Španije.Hrvatska prvo igra sa Španijom, onda gostuje u Londonu Engleskoj.Ako bi Hrvatska odigrala bar nereseno onda bi morala da pobedi Englesku u poslednjem kolu, kako bi se spasla ispadanja.Ako pobedi obe ekipe bila bi čak prva u grupi.Engleska ne sme da izgubi od Hrvatske, jer moze da ispadne u slučaju poraza.Bod bi im doneo opstanak, ali i 1.mesto Španiji u grupi.Ako Španija pobedi Hrvatsku na strani, jasno je da ce mec izmedju Engleske i Hrvatske odluciti ko se seli u nizi rang.
DIVIZIJA B - U Grupi 1, u Trnavi Češka je pobedila Slovačku sa 2:1, dok je Ukrajina u Harkovu pobedila Češku sa 1:0.Na tabeli vodi Ukrajina (3) 9,Češka (3) 3,Slovačka (2) 0.Ukrajina je izborila plasman u Diviziju A i vise je niko ne moze ugroziti.U Grupi 2, Rusija je u Kalinjingradu igrala nereseno sa Švedskom 0:0.Onda su Rusi u Sočiju porazili Tursku sa 2:0 i dosli nadomak plasmana u Diviziju A.Na tabeli vodi Rusija (3) 7, Turska (3) 3, Švedska (2) 1.U Grupi 3, Austrija je u Beču pobedila Severnu Irsku sa 1:0.Bosna i Hercegovina je u Sarajevu na Grbavici pobedila Severnu Irsku sa 2:0 i priblizila se plasmanu u Diviziju A.BIH treba bod u Beču u novembru za sigurno 1.mesto u grupi.Na tabeli vodi BIH (3) 9, Austrija(2) 3, Severna Irska (3) 0.U Grupi 4, Republika Irska i Danska su remizirali u Dablinu 0:0, dok je Vels slavio u Dablinu protiv Republike Irske sa 1:0.Na tabeli vodi Vels (3) 6,Danska (2) 4,Republika Irska (3) 1.
DIVIZIJA C - U Grupi 1, Izrael je prvo u Haifi pobedio Škotsku sa 2:1, da bi onda u Ber Ševi nadigrao Albaniju sa 2:0.Na tabeli vodi Izrael (3) 6, Škotska (2) 3, Albanija (3) 3.U Grupi 2, Finska je u Talinu pobedila Estoniju sa 1:0, dok je Grčka u Atini pobedila Madjarsku sa 1:0.Onda je u Tampereu Finska pobedila Grčku sa 2:0, dok su u Talinu Estonija i Madjarska remizirali 3:3.Na tabeli posle 4.kola vodi Finska sa 12,Grčka 6,Madjarska 4 i Estonija 1.U Grupi 3, Bugarska je u Sofiji pobedila Kipar sa 2:1, dok je Norveška pobedila Sloveniju u Oslu sa 1:0.U Ljubljani je Slovenija remizirala sa Kiprom 1:1, dok je Norveska u Oslu pobedila Bugarsku sa 1:0.Na tabeli posle cetiri kola vodi Norveska sa 9,Bugarska 9,Kipar 4,Slovenija 1.
DIVIZIJA D - U Grupi 1, Gruzija je u Tbilisiju pobedila Andoru sa 3:0, dok je Letonija u Rigi igrala nereseno sa Kazahstanom 1:1.U drugim mecevima Kazahstan je u Astani pobedio Andoru sa 4:0, dok je Gruzija u Rigi razbila Letoniju sa 3:0.Na tabeli posle 4.kola Gruzija ima 12,Kazahstan 5,Letonija 2,Andora 2.Gruzija je uspela da obezbedi 1.mesto u grupi i igrace u novom formatu Lige nacija u Diviziji C.Takodje Gruzini idu na fajnal-for medju cetiri tima i pobednik ide na EURO 2020.godine, sto ce biti uspeh za bilo koju ekipu iz ove divziije, da se plasira na EURO.U Grupi 2, Belorusija je u Minsku pobedila Luksemburg sa 1:0, dok je Moldavija u Čisinau pobedila San Marino sa 2:0.Belorusija je igrala jos jednom u Minsku i ovoga puta remizirala sa Moldavijom 0:0, dok je Luksemburg u Luksemburgu pobedio San Marino sa 3:0.Na tabeli posle 4.kola vodi Luksemburg sa 9,Belorusija ima 8,Moldavija 5 i San Marino 0.U Grupi 3, tzv. Kosovo je u Prištini pobedilo Maltu sa 3:1, da bi u Toršavnu igrala 1:1 sa Farskim Ostrvima.Azerbejdzan je u Toršavnu pobedio Farska Ostrva sa 3.0, da bi u Bakuu igrao 1:1 sa Maltom.Na tabeli posle 4.kola vodi tzv. Kosovo sa 8, Azerbejdzan 6, Farska Ostrva 4 i Malta 2.U Grupi 4, Makedonija je u Skoplju pobedila Lihtenštajn sa 4:1.Senzacija se desila u Jerevanu gde je Gibraltar pobedio Jermeniju sa 1:0.Ovo je prva pobeda za Gibraltar u njenoj kratkoj istoriji.Strelac istorijskog i pobedonosnog gola bio je Džozef Čipolina iz penala u 50.minutu.Jermeni su imali čak 34 udarca prema golu, ali nisu uspeli da postignu gol, pa je Gibraltar ostvario prvu istorijsku pobedu od kada se takmici u takmicenjima UEFA i FIFA.Gibraltar je nastavio sa sjajnim partijama pa su na Gibraltaru pobedili Lihtenstajn sa 2:1.Jermenija je u Jerevanu pobedila Makedoniju sa 4:0.Na tabeli posle 4.kola vodi Makedonija sa 9,Jermenija ima 6,Gibraltar 6,Lihtenstajn 3.